Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Kwiatowa

Kwiatowa, Michałów-Grabina, mazowieckie

  • 2 100 000 zł
  • 343,10 m²
  • 6 120,66 zł/m²

Zdjęcie

Oskar Szymański

Skontaktuj się

Dom, ul. Kwiatowa

Kwiatowa, Michałów-Grabina, mazowieckie

zaktualizowane:
6 maja 2026

2 100 000 zł

343,10 m²

6 120,66 zł/m²

Dom, ul. Kwiatowa

Zaktualizowane: 6 maja 2026

2 100 000 zł 343,10 m² 6 120,66 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 145 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2008

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 145 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2008

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 100 000 zł (6 120,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 343,10 m² (311,90 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2008
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: drewniane
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 1 145 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący Dom o powierzchni 311.90 * m², położona na pięknej i przestronnej działce 1145 m² w zielonej i kameralnej części Michałowa-Grabiny.

To nieruchomość, która zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych ofert - zaprojektowana z myślą o komforcie, przestrzeni i jakości życia na najwyższym poziomie. (...)

Agent

Oskar Szymański

577 047...

577 047 377

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.